POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
THERM-A-REST NeoAir Voyager Regular
THERM-A-REST NeoAir Voyager Regular
2409 Kč
Humi
logo značky
Země:česká republika
Humi vyrábí:bundy, kalhoty, košile, trika, mikiny, pulovry
Výrobce:HUMI OUTDOOR, s.r.o.
Voznice 74
263 01 Dobříš
tel.: +420 318 520 700
e-mail: info@humidoor.cz
www.humi.cz


Česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí oblečení a vybavení pro náročné sportovní aktivity i volný čas.
Společnost HUMI OUTDOOR, s. r. o. vznikla v roce 1990. V té době ještě pod názvem HUMI. Podnětem pro založení společnosti byl koníček šít nejrůznější druhy sportovního ošacení a vybavení. Z počátku devadesátých let se firma zaměřovala zejména na péřové výrobky (spací pytle, bundy), kdy byl na českém trhu tohoto sortimentu nedostatek. Nejprve šily spacáky a bundy dělnice ze Mšena podomácku, později došlo k zakoupení ve Mšeně výrobního objektu. Díky spolupráci s textilní návrhářkou Evou Děrdovou bylo dosahováno již v počátcích firmy moderního designu a vysoké funkčnosti výrobků.

V roce 1996 došlo k přerozdělení firmy a HUMI pokračovala jako nová společnost HUMIOUTDOOR, s. r. o. se sídlem ve Voznici u Dobříše, kde se nachází vedení společnosti, odbyt, účtárna a centrální sklad výrobků. Výrobní dílna a modelárna nových produktů se přesunula do Třebíče.

polovině devadesátých let se situace na trhu sportovního a turistického ošacení změnila. Na český trh pronikla spousta zahraničních renomovaných firem a zároveň se objevila spousta nových technických materiálů. V této době se společnost HUMI OUTDOOR, s. r. o. začíná zaměřovat na specializované outdoorové oblečení. Kromě péřových bund byly do sortimentu zařazeny i bundy s náplní dutých výláken, membránové bundy i kalhoty, fleecové bundy či lehké výrobky proti větru – vše s použitím značkových materiálů jako Sympatex, Omniclima, Concordia, Pertex, Polartec. V druhé polovině devadesátých let se firma začala zaměřovat i na zakázkovou výrobu. Mezi významné obchodní partnery patří Armáda ČR, Policie ČR, T-mobile, Vodafone, Česká pojišťovna, Coca Cola, a další.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
  Právě u nás nakupuje 6 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2019 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt