POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
LOWE ALPINE Stuff It 22
LOWE ALPINE Stuff It 22
799 Kč
Atsko
logo značky
Země:USA
Atsko vyrábí:impregnace, impregnační spreje na GTX oblečení a boty, včelí vosk na pohorky
Výrobce:Atsko, Inc.
2664 Russell S.E.
Orangeburg
SC 29115
USA

Bezpečnostní listy pro výrobky ATSKO

Shoe and Boot Deodorizing
Shoe and Boot Foaming Cleaner
Shoe and Boot Water Repellent
Permanent Water Guard
Permanent Water Guard Aerosol
Silicone Water Guard
Silicone Water Guard Aerosol
Sno Seal
Sport Wash
U V Block
Water Guard Extreme.pdf
Welt Seal

Společnost ATSKO/SNO-SEAL, Inc., poskytuje výrobky a informace pro dosažení maximálního výkonu od obuvi, oděvů a sportovních potřeb. Společnost byla založena, aby získávala nové trhy pro svůj výrobek Sno-Seal, impregnaci z pravého včelího vosku.
Impregnace Sno-Seal byla vyvinuta v roce 1933 pro údržbu a ochranu kožených lyžařských bot. Když byly kožené lyžařské boty nahrazeny lyžařskými botami z plastů, společnost našla pro impregnaci Sno-Seal širší oblast použití. Věříme, že výrobek, který se osvědčil jako vynikající prostředek v nejnáročnějších oblastech použití, bude stejně dokonale účinkovat i při běžnějším každodenním používání.
V průběhu uplynulých dvaceti let jsme vyvinuli nové speciální výrobky schopné splnit mimořádně náročné požadavky. Tyto speciální výrobky svým působením překonávají typické výrobky všeobecně známých značek a přinášejí lepší výsledky za méně peněz, nadto mají i řadu dalších předností.
Věnujte, prosím, několik minut ze svého času informacím o tom, jak mohou naše výrobky čistit, udržovat, chránit a impregnovat vaši obuv, oděvy a další vybavení a dodat jim nové vlastnosti a prodloužit jejich trvanlivost a vám poskytnout pohodlí, a jak si dokonce můžete našimi výrobky ošetřit pokožku a vlasy.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
  Právě u nás nakupuje 21 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2020 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt