POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
THERM-A-REST NeoAir XLite NXT Regular
THERM-A-REST NeoAir XLite NXT Regular
5150 Kč
VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Vrácení zboží do 14 dnů je možné při objednáce soukromou osobou (nikoli tedy na IČ). V souladu se zákonem č. 367/2000 máte možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Pokud se k tomu rozhodnete, prosíme, nejdříve nás telefonicky nebo e-mailem informujte, že žádáte o odstoupení od smlouvy. Potom do balíku vložte zboží, Vaše kontaktní údaje (Jméno, adresa, telefon, mail), fakturu a číslo Vašeho účtu pro vrácení peněz. Zboží, které budete zasílat zpět na naši adresu, musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste je převzali při dodávce. Vždy prosím použijte balícího papíru nebo kartonu, tak aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit. Peníze vám budou vráceny na váš účet po doručení zboží na naši adresu obvykle do 15-ti pracovních dnů.
ZÁRUKA
Záruka se vztahuje na všechny výrobky zakoupené v POPINA sportu. Délka trvání záruky se počítá ode dne prodeje nebo v den doručení daného zboží. Pro všechny výrobky platí záruka 24 měsíců a u některých značek (jako je např. PETZL, SINGING ROCK...) je záruka 3 a více let. Přesnou délku záruky naleznete na našich stránkách u každého prodávaného zboží. Reklamace a její vyřízení trvá 30 dní ode dne, kdy od Vás zboží obdržíme.
Do balíku s čistým a kompletním reklamovaným zbožím přidejte originál nebo kopii faktury (paragonu), dále stručné vyrozumění co se stalo nebo co není v pořádku s koupeným zbožím a telefon s vaší adresou, na kterou chcete opravené nebo nové zboží zaslat. V případě, že zboží nelze opravit nebo se již nevyrábí, spojíme se s Vámi a domluvíme se na řešení dané situace popřípadě na způsobu vrácení peněz. Reklamace se nevztahuje na škody způsobené neodborným používáním zboží, mechanickým poškozením či jeho opotřebením v důsledku užívání.
Nemáte-li možnost reklamované zboží osobně doručit na naši prodejnu (POPINA, Dr.E.Beneše 3, 792 01 Bruntál), napište nám prosím do e-mailu datum a adresu, na které chcete nechat reklamované zboží vyzvednout. Za vyzvednutí (svoz PPL) na libovolném místě v ČR nic neplatíte! Zboží musí být se všemi náležitostmi (viz výše), zabalené v balíku a nachystané k převozu.
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů
Odběratel, který je spotřebitelem podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitelů, má podle zákona o ochraně spotřebitelů právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o dodávce zboží (dále jen „spotřebitelský spor“). V případě, že dojde mezi naší společností a odběratelem ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může odběratel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Pokračovat
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Nejprodávanější
01.SINGING ROCK karabina D ovál ocel šroubovací
02.SINGING ROCK smyčka
03.SINGING ROCK Open sling
04.SINGING ROCK Fixační gumička
05.SINGING ROCK D ocel šroubovací
06.PETZL Ring Open
07.SINGING ROCK HMS Bora
08.SINGING ROCK ovál ocel Triple Lock
09.SINGING ROCK smyčka EYE sling
10.PETZL Vertigo Wire Lock
Výprodej, akce
THERM-A-REST Ridge Rest Classic Regular
THERM-A-REST Ridge Rest Classic Regular
890 Kč
599 Kč
  Právě u nás nakupuje 20 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2024 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt