POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
TENDON Master 9,4 - 39m, červené
TENDON Master 9,4 - 39m, červené
2450 Kč
1950 Kč
VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Vrácení zboží do 14 dnů je možné při objednáce soukromou osobou (nikoli tedy na IČ). V souladu se zákonem č. 367/2000 máte možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Pokud se k tomu rozhodnete, prosíme, nejdříve nás telefonicky nebo e-mailem informujte, že žádáte o odstoupení od smlouvy. Potom do balíku vložte zboží, Vaše kontaktní údaje (Jméno, adresa, telefon, mail), fakturu a číslo Vašeho účtu pro vrácení peněz. Zboží, které budete zasílat zpět na naši adresu, musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste je převzali při dodávce. Vždy prosím použijte balícího papíru nebo kartonu, tak aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit. Peníze vám budou vráceny na váš účet po doručení zboží na naši adresu obvykle do 15-ti pracovních dnů.
ZÁRUKA
Záruka se vztahuje na všechny výrobky zakoupené v POPINA sportu. Délka trvání záruky se počítá ode dne prodeje nebo v den doručení daného zboží. Pro všechny výrobky platí záruka 24 měsíců a u některých značek (jako je např. PETZL, SINGING ROCK...) je záruka 3 a více let. Přesnou délku záruky naleznete na našich stránkách u každého prodávaného zboží. Reklamace a její vyřízení trvá 30 dní ode dne, kdy od Vás zboží obdržíme.
Do balíku s čistým a kompletním reklamovaným zbožím přidejte originál nebo kopii faktury (paragonu), dále stručné vyrozumění co se stalo nebo co není v pořádku s koupeným zbožím a telefon s vaší adresou, na kterou chcete opravené nebo nové zboží zaslat. V případě, že zboží nelze opravit nebo se již nevyrábí, spojíme se s Vámi a domluvíme se na řešení dané situace popřípadě na způsobu vrácení peněz. Reklamace se nevztahuje na škody způsobené neodborným používáním zboží, mechanickým poškozením či jeho opotřebením v důsledku užívání.
Nemáte-li možnost reklamované zboží osobně doručit na naši prodejnu (POPINA, Dr.E.Beneše 3, 792 01 Bruntál), napište nám prosím do e-mailu datum a adresu, na které chcete nechat reklamované zboží vyzvednout. Za vyzvednutí (svoz PPL) na libovolném místě v ČR nic neplatíte! Zboží musí být se všemi náležitostmi (viz výše), zabalené v balíku a nachystané k převozu.
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů
Odběratel, který je spotřebitelem podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitelů, má podle zákona o ochraně spotřebitelů právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu ze smlouvy o dodávce zboží (dále jen „spotřebitelský spor“). V případě, že dojde mezi naší společností a odběratelem ke vzniku spotřebitelského sporu, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může odběratel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Pokračovat
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Nejprodávanější
01.SINGING ROCK karabina D ovál ocel šroubovací
02.SINGING ROCK smyčka
03.SINGING ROCK Open sling
04.SINGING ROCK Fixační gumička
05.SINGING ROCK D ocel šroubovací
06.PETZL String
07.SINGING ROCK HMS Bora
08.PETZL Ring Open
09.SINGING ROCK ovál ocel Triple Lock
10.PETZL Vertigo Wire Lock
Výprodej, akce
SINGING ROCK maillona malá oval
SINGING ROCK maillona malá oval
160 Kč
115 Kč
  Právě u nás nakupuje 8 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2023 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt