POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
PETZL Vizen Mesh
PETZL Vizen Mesh
1259 Kč
BEAL Joker 9,1 UNICORE Golden Dry 70m Blue
zvětšit obrázek
BEAL Joker 9,1 UNICORE Golden Dry 70m Blue AKCE
6-7 UIAA pádů jako jednoduché lano, 24-26 UIAA pádů jako půlka, a více než 25 UIAA pádů jako dvojče. Minimálně 1 pád přes ostrou hranu (kovová hrana o poloměru 0,75 mm). Výrobce doporučuje lano pro výborné sportovní lezce. Jedinečné lano, poslední výtvor BEAL LAB, který vznikl za pomoci lezců z týmu BEA L. Je to jediné lano na světě, které splňuje všechny 3 normy pro dynamická lana. JOKE R je ve skutečnosti jednoduchým lanem, polovičním lanem i lanem-dvojčetem současně. Toto lano se zcela jistě stane oblíbeným pro všechny extrémní lezce, kteří hledají nízkou váhu a snadné ovládání, a rovněž i pro tradiční horolezce, kteří potřebují víceúčelové lano pro hřebenové cesty, pro klasické stěnové lezení, pro mixy a pro sníh. HLAVNÍ PŘEDNOSTI: Univerzální použití. Výjimečně nízká váha. Výjimečná měkkost. UPOZORNĚNÍ : Při použití jako jednoduché lano, není tento výrobek určen pro každého a jakoukoliv jistící pomůcku! Díky malému průměru vyžaduje zkušeného jističe. Klasické brzdy vykazují nižší brzdící účinek a některé automatické pomůcky s ním mohou zcela selhat! Golden Dry úprava je dvojnásobná impregnace: jádro je zvlášť impregnováno a ještě jednou je lano impregnováno jako celek. Lano Joker 9,1 má certifikáty CE a UIAA.

Lano vyrobené pomocí technologie Unicore. Lano má díky této technologii delší životnost, je odolnější proti porušení při pádu přes hranu a má velmi hladký oplet (snižuje tření v karabinách a také i mezi lanem a skálou).

Hmotnost:3710 g
Průměr lana:10.2 mm
Počet pádů:6-7 UIAA pádů (jedoduché)
24-26 UIAA pádů (půlka)
>25 UIAA pádů (dvojče)
Počet pramenů:48
Délk:70m
Úprava:Golden Dry
Max.rázová síla:6-9,5 kN
Statické prodloužení:7-8%
Dynamické prodloužení:29-37%
Posuv opletu:0 mm
Barva:modrá
Termín dodání:Obvykle 3-5 pracovních dnů
Záruka:3 roky
Doporučená cena:5490 Kč
Naše cena:5010 Kč
4099 Kč (včetně DPH)

Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Další informace
BEAL
infoinfo o značce BEAL
infoDalší produkty
Výprodej, akce
PETZL D-Lynx
PETZL D-Lynx
4754 Kč
2990 Kč
  Právě u nás nakupuje 26 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2020 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt