POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
SINGING ROCK Hero 9,6 - 70m
SINGING ROCK Hero 9,6 - 70m
4088 Kč
3580 Kč
High Point Schwarzkopf
logo značky
Země:Česká republika
High Point Schwarzkopf vyrábí:oblečení, nepromokavé, péřové, bundy, kalhoty, funkční termoprádlo, košile, kraťasy, ponožky, spací pytle, žďáráky - žďárského vaky
Výrobce:SPORT SCHWARZKOPF v.o.s.
Masarykova 154
342 01 Sušice
+420 376528895
www.highpoint.cz
Zobrazit všechno prodávané zboží této značky
Prodáváme veškeré zboží této značky.
Nenajdete-li v naší nabídce žádané zboží, kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme konečnou cenu a termín dodání.

cenikKompletní ceník oblečení HIGH POINT 2020
Oblečení High Point 2020 Katalog vybavení HIGH POINT 2020
(11,5 MB)

Tabulka velikostí oblečení High Point tabulka velikostí
(pro více informací klikněte)

Ú D R Ž B A   V Ý R O B K Ů

Výrobky jsou vyrobeny ze značkových, funkčních moderních materiálů, které vyžadují odpovídající péči, aby si zachovaly své vyjímečné vlastnosti co nejdéle.

Nemusíte se ale obávat, údržba je velmi jednoduchá a stačí dodržet pár základních obecně známých pravidel. Při jejich dodržení ,Vám budou oděvy dlouho a plně funkčně sloužit

 • Použijte klasické mokré praní v pračce na jemný program nebo perte ručně.

 • Membránové oděvy doporučujeme prát odděleně od ostatních oděvů a pokud možno jednotlivě.

 • Při praní v pračce je třeba odstranit vše, co by mohlo materiál mechanicky poškodit. Pozor proto na zapomenuté věci v kapsách, či další věci prané současně. Zapněte řádně na oděvu suché zipy. Ty by mohly poškodit materiál.

 • Dodržujte teplotu doporučenou výrobcem, většinou je to 30°C, nespoléhejte při jejím stanovení na svůj subjektivní pocit.

 • Pro praní použijte výhradně prací prostředky, nejlépe tekuté, určené pro tyto materiály. My doporučujeme a máme ověřen prací prostředek Atsko SPORT WASH .

 • Nepřidávejte již žádné jiné přísady (bělidla, aviváž...)

 • Po praní je nutno oblečení důkladně vymáchat, aby se vyplavily i sebemenší zbytky pracích látek a nečistot

 • Oděv po vyprání z lázně či pračky ihned vyndejte a začněte sušit

 • Membránové oděvy neždímejte, ani se nepokoušejte odstranit vodu kroucením!!! Tento způsob může oděv nevratně poškodit. Vodu nechte ze zavěšeného oděvu vykapat a dosušte zavěšený při pokojové teplotě. Nesušte na přímém slunci.

 • Nenechávejte mokrý oděv zbytečně delší dobu složený v batohu či jinde.

 • I M P R E G N A C E  -  O B N O V E N Í   V O D O O D P U D I V O S T I

  Přestože mají všechny naše membránové oděvy dlouhodobě vodoodpudivou úpravu (SDWR), vlivem mechanického zatěžování, působením dešťů – v současnosti zhoršují situaci více či méně kyselé srážky – a i vlivem praní se tato vodoodpudivost snižuje. (Nezaměňovat s nepromokavostí). Snížená schopnost odpuzovat vodu se projeví tak, že déšť na látce přestane tvořit kapičky a voda se začně vsakovat do svrchní tkaniny. Oděv nasáklou vodou následně ztěžkne a utvoření vodního filmu způsobí i snížení paropropustnosti. Je proto nutné po určitém čase užívání a praní vodoodpudivost tkaniny vhodnou impregnací obnovit. Doporučujeme aplikovat impregnaci nástřikem pouze na svrchní tkaninu a to až po vyprání oděvu. Vhodné impregnační prostředky zakoupíte ve všech outdoorových prodejnách. Z naší zkušenosti se nám jeví jako nejvhodnější impregnace Atsko PERMANENT WATER-GUARD.

  H I S T O R I E

  SPORT SCHWARZKOPFŽ v.o.s. je český výrobce především outdoorového oblečení a vybavení do přírody. Firma vznikla v roce 1991. Od roku 2003 je vybavení této firmy vyráběno pod značkou High Point.


  Hlavním úkolem výrobků značky High Point je ochránit Vás před nepřízní počasí při Vašich aktivitách ve volné přírodě a usnadnit a zpříjemnit v ní Váš pobyt a činnost.

  Prioritou pro SPORT SCHWARZKOPF je kvalita provedení a proto jsou výrobky výhradně českého původu a z vysoce funkčních, moderních a značkových materiálů od renomovaných světových výrobců. Vysoká úroveň výrobků a jejich technické vybavení Vám umožní maximálně využít Vašich fyzických a mentálních schopností při dosahování Vašich cílů.

  Většinu z nich před Vámi otestovala a následně se podílela na jejich konečné podobě řada celebrit současného českého horolezectví, sportu a cestování.

  Výrobky High Point od SPORT SCHWARZKOPF bývají běžnou součástí vybavení expedic do extrémních oblastí celého světa. Stejně tak dobře však poslouží a ochrání i vás, kteří se z různých důvodů spokojíte i s menšími akcemi a výpravami za dobrodružstvím.

  SPORT SCHWARZKOPF již několik let spolupracuje s řadou sportovců, především horolezců, kteří na svých expedicích používají vybavení High Point. Úkolem těchto sportovců je tyto výrobky testovat a podílet se na jejich vývoji na základě praktických zkušeností.
  Nákupní košík
  ..prázdný
  Zákazník
  Přihlásit
  Registrovat
  Nejprodávanější zboží této značky
  HIGH POINT SCHWARZKOPF Super Light 2.0 Cover

  HIGH POINT SCHWARZKOPF Super Light 2.0 Cover
  HIGH POINT Active 2.0 Socks

  HIGH POINT Active 2.0 Socks
  HIGH POINT Comfort Bamboo Socks

  HIGH POINT Comfort Bamboo Socks
  HIGH POINT Graven Wool Jacket - M

  HIGH POINT Graven Wool Jacket - M
    Právě u nás nakupuje 20 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2024 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt