POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
SINGING ROCK Mikina rozepínací - dámská M
SINGING ROCK Mikina rozepínací - dámská M
1390 Kč
1150 Kč
Meindl
logo značky
Země:Německo
Meindl vyrábí:horolezecká obuv, trekové a vysokohorské boty, sandále, ponožky
Výrobce:Lukas Meindl GmbH & Co.KG
Lukas Meindl Straße 5–9
83417 Kirchanschöring
+49 868577090
Germany
www.meindl.de
Dovozce:Tilak, a.s.
Žerotínova 627/81
787 01 Šumperk
+420 583211425
www.tilak.cz
Prodáváme veškeré zboží této značky.
Nenajdete-li v naší nabídce žádané zboží, kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme konečnou cenu a termín dodání.

Tradice a inovace

U Meindla sázíme na tradici a inovaci. Jsme opravdovým rodinným podnikem s nepřetržitým pozitivním vývojem. Zkušenosti si předáváme z generace na generaci. Používáme nejmodernější technologie ve všech oblastech výroby. Neustále si vyměňujeme zkušenosti mezi pracovníky pro provádění testů tak, aby tvar, materiál a vzhled odpovídali našim i Vašim požadavkům. Proto již od roku 1975 rozdělujeme, jako první výrobce, svoji kolekci dle specifických kritérií a požadavků do šesti kategorií. Tato kategorizace slouží našim zákazníkům jako cenná pomoc při rozhodování o nákupu.Obchodníkům pomáhá při poradenství během prodeje.

Kvalita nadosah

Naše obuv Meindl pravidelně zaujímá přední místa při mnohých testech po celém světě. Jedná se například o titul European Outdoor Award 1996 udělený mezinárodním odborným tiskem modelu Island, nebo o ocenění britským časopisem Trail Magazin z roku 1999 pro modely Mt. Crack a Burma. Jeden z nejnovějších modelů v nabídce, Air Revolution®, byl oceněn cenou „ISPO Outdoor Award 2000“ za 33%-ní snížení váhy bez vlivu na funkci bot. Všechny technologické novinky a patentovaná zlepšení řadí firmu Meindl ke světové špičce z hlediska inovací a kvality.

Ruční výroba

Podstatou výrobního procesu u Meindla je ruční práce, bez které se neobejde nic. Z tohoto důvodu si vyškolujeme ve firmě Meindl odbornou sílu sami, zčásti až k mistrovským profesím. Výsledkem je vlastní pečeť kvality, která platí na celém světě. „HAND CRAFT SHOES & BOOTS“ je naším symbolem promistrovsky vyrobenou obuv.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
  Právě u nás nakupuje 33 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2024 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt