POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
SINGING ROCK Kata 9,7
SINGING ROCK Kata 9,7
3150 Kč
PIEPS Micro BT Sensor
zvětšit obrázek
PIEPS Micro BT Sensor
Nejlehčí tříanténový vyhledávač na trhu. Tento pípák třetí generace přichází nově s několika zásadními změnami a přináší nový pohled na vývoj uživatelsky jednoduchých vyhledávačů. Pro obsluhu nové Micro používá pouze jedno ovládací tlačítko a přepínač pro zapnutí/vypnutí. Po zapnutí vyhledávače se na displeji zobrazí 3s odpočítávání, kdy je možné podržením tlačítka provést GROUP CHECK. Vyhledávač se pak automaticky přepne do vyhledávacího módu. Po uložení zapnutého vyhledávače do pouzdra, či kapsy, se sám režim přepne do módu VYSÍLÁNÍ, který je doprovázen blikáním oranžové diody. Přepnutí je způsobeno citlivým fotočidlem, které je při uložení zakryté. Při následném vyndání vyhledávače z pouzdra se opět sám přepne do režimu vyhledávání, avšak s rozdílem zamčení módu. Je tomu tak proto, kdyby byl při dohledání zasypaného pípák uložen, přepnul by se automaticky do módu vysílání a rušil by ostatní přístroje ve vyhledávání dalších možných obětí.

Vlastnosti:
BLUETOOTH připojení. Aplikace PIEPS APP umožňuje uživatelské nastavení přístroje. Má největší digitální dosah 50m ve tvaru kruhu. Velmi kvalitní velký displej, který je dobře čitelný i za špatných podmínek. Ihned po zachycení signálu ukazuje směr a vzdálenost k zasypané osobě. 3 antény umožňují velmi přesné dohledání zasypané osoby. Šířka prohledávaného pásma je 50 metrů (bez nutnosti manipulace s přístrojem). Intelligent Transmitter: automatické přepínání vysílací antény. Podpora bezdrátové komunikace s elektronickou sondou PIEPS iProbe II. Self Check: po zapnutí přístroje se automaticky ověří funkčnost a nastavení všech důležitých prvků (vysílací frekvence, všechny antény, zesilovače, procesory a napájecí baterie). Funkce Mark usnadňuje vyhledání více zasypaných osob. Automaticky rozpozná signál vysílaný starším analogovým přístrojem a indikuje to na displeji. Diagnostika či aktualizace firmware zdarma.

Hmotnost:200g (včetně 1xAA baterie)
Rozměry:10,6x7,4x2 cm
Frekvence:457 kHz
Baterie:3 alkalické baterie (AAA), IEC-LR03, 1,5V
Životnost bat.:min.200h v režimu vysílání
Dosah:max.50m
Konektor:stereo audio 3,5mm, 32 Ohm
Rozsah teplot:-20°C až +45°C
Barva:(viz ilustrační foto)
Termín dodání:Obvykle 3-5 pracovních dnů
Záruka:5 let (při registraci na www.my.pieps.com)
Doporučená cena:8790 Kč
Naše cena:7590 Kč (včetně DPH)

Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Další informace
PIEPS
infoinfo o značce PIEPS
infoDalší produkty
Zákazníci k tomuto produktu koupili také:
PIEPS T500 Standard
PIEPS T500 Standard
PIEPS iProbe 260
PIEPS iProbe 260
KOUBA Šťáradlo klíč
KOUBA Šťáradlo klíč
OCUN Paddy Dominator
OCUN Paddy Dominator
SINGING ROCK Prusík 8 mm
SINGING ROCK Prusík 8 mm
Výprodej, akce
SIR JOSEPH Spire - M, černá
SIR JOSEPH Spire - M, černá
7990 Kč
5880 Kč
  Právě u nás nakupuje 174 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2021 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt