POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
TILAK Storm GTX dámská bunda - M, červená
TILAK Storm GTX dámská bunda - M, červená
8990 Kč
7950 Kč
Singing Rock
logo značky
Země:Česká republika
Singing Rock vyrábí:horolezecké, pracovní, záchranářské a vojenské vybavení, karabiny, úvazky, lana, smyčky, popruhy, jistící pomůcky, blokanty, kladky, záchranářská ocelová lana, oblečení, čepice, kalhoty, trička, návleky pracovní rukavice
Výrobce:Singing Rock
Poniklá 317
512 42 Poniklá
Tel.: +420 481585007
Tel.: +420 481585027
www.singingrock.cz
Zobrazit všechno prodávané zboží této značky
Prodáváme veškeré zboží této značky.
Nenajdete-li v naší nabídce žádané zboží, kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme konečnou cenu a termín dodání.

cenikKompletní ceník vybavení Singing Rock 2019
Sportovní katalog Climbing pro rok 2019 Sportovní katalog Climbing - 2019
(22,3 MB)

Pracovní katalog Singing Rock 2018-2019 Pracovní katalog pro výškové pracovníky a vybavení pro arboristy 2018/2019
(velikost 26,0 MB)


Historie

Firma byla založena v roce 1992 dvěma českými lezci společně s jejich belgickým obchodním partnerem. V průběhu prvních 10 let se majitelům podařilo vybudovat v Čechách výrobní podnik s vyspělým a velmi moderním technologickým parkem, který se specializuje na lezecké úvazky a horolezecká lana - tedy na výrobky zabezpečující osoby ve výškách.

Dnes je SINGING ROCK v lezeckém světě známým pojmem. Postupně se sortiment dále rozšířil na karabiny, jistící a slaňovací pomůcky, kladky apod. Firma vyvíjí a nabízí kompletní vybavení nejen pro horolezce, ale i pro speleologii, práce ve výškách, hasiče a záchranáře.

Majitelé firmy si kladou otázku, zda mohou v této oblasti přijít ještě s něčím novým, a sami si odpovídají: Samozřejmě. Můžeme vylepšovat design a zvyšovat technické parametry výrobků používáním nových materiálů a technologií. Prioritním cílem je jednoznačně stanovená funkčnost výrobku za všech okolností, které mohou v souvislosti s použitím výrobku v kritických situacích nastat. Výrobky SINGING ROCK spolehlivě slouží v extrémních podmínkách, kde na kvalitním a funkčním vybavení závisí životy horolezců.

Společnost SINGINGROCK, která se pravidelně prezentuje na zahraničních veletrzích outdoorového vybavení v Salt Lake City a ve Friedrichshafenu, se dnes řadí mezi nejvýznamnější firmy ve svém oboru a výrobky SR znají lezci na celém světě. Na obchodní úspěšnosti se značnou měrou podepsal především obrovský a neutuchající zájem o výrobky SINGING ROCK v USA.

Na testování nových výrobků pracují spolu s vývojáři firmy také profesionální lezci světové extratřídy Salavat Rachmetov, Serik Kazbekov a Natalia Perlova. Ze známých českých lezců jsou to např. Adam Ondra, Luboš Mázl, Dušan Janák a mnoho dalších, kteří intenzivně pomáhají s ověřováním prototypů při praktických zkouškách a doslova nalétávají na novém vybavení první kilometry ještě předtím než začne sériová výroba.

Speleologická lana testuje v extrémních podmínkách např. Česká speleozáchranka a sdružení Kóta 1000. Vybavení pro himalájská dobrodružství každoročně testují expedice na osmitisícovky vedené Pepou Šimůnkem, kde ověřujeme schopnost horolezců manipulovat s výrobky od SINGING ROCKu ve vysokých nadmořských výškách bez použití kyslíkových přístrojů. Při hledání nových funkčních řešení se na vývoji a testování podílí rovněž známý nevidomý horolezec Honza Říha. Firma spolupracuje s několika lanovými centry v Českém Ráji a v Krkonoších na nových projektech, které jsou určeny nejen horolezcům, ale i široké nehorolezecké veřejnosti.

Nová originální technická řešení jsou chráněna patenty. Horolezecké či speleo lano vyrobené technologií ROUTE 44 anebo princip spojení dvou popruhů na sedáku systémem ROCK LOCK jsou nová technická řešení, kterými se lana a sedáky SINGINGROCK liší od ostatních výrobků. Svou jedinečností se dostává design na technologickou špici dosud známého a v praxi uplatňovaného stavu techniky a poznání v našem oboru, který nás tak moc baví rozvíjet.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Nejprodávanější zboží této značky
SINGING ROCK karabina D ovál ocel šroubovací

SINGING ROCK karabina D ovál ocel šroubovací
SINGING ROCK smyčka

SINGING ROCK smyčka
SINGING ROCK Open sling

SINGING ROCK Open sling
SINGING ROCK Fixační gumička

SINGING ROCK Fixační gumička
SINGING ROCK D ocel šroubovací

SINGING ROCK D ocel šroubovací
SINGING ROCK HMS Bora

SINGING ROCK HMS Bora
SINGING ROCK ovál ocel Triple Lock

SINGING ROCK ovál ocel Triple Lock
SINGING ROCK Borhák

SINGING ROCK Borhák
SINGING ROCK smyčka EYE sling

SINGING ROCK smyčka EYE sling
SINGING ROCK Ozone

SINGING ROCK Ozone
  Právě u nás nakupuje 17 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2024 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt