POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
TILAK Storm GTX dámská bunda - M, červená
TILAK Storm GTX dámská bunda - M, červená
8990 Kč
7950 Kč
Tilak
logo značky
Země:Česká republika
Tilak vyrábí:oblečení expediční, horolezecké, turistické, nepromokavé a gorete-xové bundy, kalhoty, windstopper a soft-shell bundy a mikiny, trika, rukavice, čepice, kukly, žďárského vaky (bivakovací pytle=žďáráky)
Výrobce:Tilak, a.s.
Žerotínova 627/81
787 01 Šumperk
+420 583211425
www.tilak.cz
Zobrazit všechno prodávané zboží této značky
Prodáváme veškeré zboží této značky.
Nenajdete-li v naší nabídce žádané zboží, kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme konečnou cenu a termín dodání.

cenikKompletní ceník vybavení Petzl 2019
Katalog TILAK 2019/2020 Katalog vybavení TILAK 2019/2020
(velikost 6,9 MB)

Tabulka velikostí oblečení TILAK
(pro více informací klikněte)

O firmě

Smyslem práce firmy Tilak je nabídnout zákazníkům maximální možnou kvalitu. Bez kompromisů. Vše začíná precizní návrhářskou přípravou, na které se podílí špičkové designérské studio Acronym z Mnichova. Pokračujeme důkladnou střihovou přípravou a následně věnujeme mimořádnou pozornost kvalitě ušití. Výjimečné vlastnosti používaných materiálů (GORE-TEX®, WINDSTOPPER®, POLARTEC®) vyžadují naše bezchybné zpracování. Proces výroby je ukončen speciální technologií lepení za vysoké teploty a tlaku. Několikrát denně zde probíhají testy na vodotěsnost - o každé zkoušce vedeme protokoly. Vše se děje ve vlastních výrobních prostorách v Šumperku.

Všechny výrobky výrobce Tilak podporuje neustálým inovacím. Podněty má jednak z vlastní zkušenosti s používáním našich produktů v přírodě, a z velké části od odborných partnerů, specializovaných prodejců a v neposlední řadě také i od zákazníků. Tuto firmu motivuje jednoduché předsevzetí: být neustále lepší!

Nadstandardní záruka výrobků tilak

Záruční doba 4 roky od zakoupení výrobku se vztahuje na zjevné či skryté vady, které vzniknou užitím vadného materiálu, nebo nesprávným výrobním postupem.

Za vadu nelze považovat změnu vlastnosti výrobku, která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku opotřebení, nesprávného používání, popřípadě nesprávného zásahu či ošetřování. Záruční dobu nelze zaměňovat s dobou obvyklé životnosti výrobku.
Kupující uplatňuje reklamaci bez zbytečného odkladu ihned po zjištění vady v prodejně, kde bylo zboží Tilak zakoupeno (tzn. u nás v Bruntále v obchodě POPINA).

Servis

Na všechny výrobky Tilak je poskytoán záruční a pozáruční servis. Běžná poškození (roztržení, prodření...) jsou opravena firmou Tilak zpravidla do 14 dnů v ceně od 200,- Kč plus poštovné. Na opravu se opět vztahuje plná garance firmy Tilak.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Nejprodávanější zboží této značky
TILAK Femund mikina

TILAK Femund mikina
TILAK Storm GTX bunda

TILAK Storm GTX bunda
TILAK Femund mikina dámská

TILAK Femund mikina dámská
TILAK Serak dámský triko - M

TILAK Serak dámský triko - M
TILAK Storm GTX dámská bunda

TILAK Storm GTX dámská bunda
  Právě u nás nakupuje 19 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2024 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt