POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
SKYLOTEC Dyneema Sling 8mm - 120 cm
SKYLOTEC Dyneema Sling 8mm - 120 cm
339 Kč
244 Kč
Warmpeace
logo značky
Země:Česká republika
Warmpeace vyrábí:spací pytle, péřové botičky, oblečení expediční, horolezecké, turistické, péřové a gorete-xové bundy, kalhoty, windstopper a soft-shell bundy a mikiny, trika, rukavice, čepice, kukly
Výrobce:WARMPEACE, s. r. o.
Plchovice 13
565 01 Choceň
Tel: +420 465489300, 602364249
www.warmpeace.cz
Zobrazit všechno prodávané zboží této značky
Prodáváme veškeré zboží této značky.
Nenajdete-li v naší nabídce žádané zboží, kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme konečnou cenu a termín dodání.

tabulka velikostí
(pro více informací kliknete)

Historie firmy od počátku do současnosti.

Výrobou vybavení do přírody se zabýváme zhruba od poloviny osmdesátých let (1986). Nejprve to byly jen péřové bundy a spací pytle, které jsme šili pro sebe, své přátele a jejich známé v kuchyni malého vesnického domku. Počátkem roku 1990 se pak z pokoutní výroby stala oficiálně fungující živnostenská firma, které jeden kamarád vymyslel péřové logo a název WARMPEACE, jakožto jednoslovný ekvivalent k výrazu či spíše pocitu pohoda v teple. V roce 1991 se firma WARMPEACE odstěhovala z kuchyně do prvních pronajatých prostor v Praze a přijala první zaměstnance. Výroba se rozšířila a péřové výrobky byly postupně doplňovány o další součásti sportovního vybavení a oblečení .

V následujícím roce bylo nutno pronajaté prostory v Praze opustit a vyměnit za větší. K tomu jsme pronajali velkou výrobní budovu v Červeném Kostelci a firma WARMPEACE se tak definitivně přeměnila z polodomácí manufaktury na výrobní firmu střední velikosti. Do tohoto období spadají také počátky spolupráce s partnerskými obchody a naše první prezentace na sportovních výstavách.

Do té doby byl veškerý odbyt zboží zajištěn pouze zakázkami jednotlivců (což je z dnešního pohledu neuvěřitelné), ale v letech 92-93 se v Československu začal používat importovaný pojem Outdoor equipment a s ním se začaly jako houby po dešti rodit obchody s vybavením pro horolezce a turisty. I WARMPEACE otevírá v té době svůj první obchod a nabízí v něm nejprve vlastní zboží a zanedlouho i veškeré dostupné vybavení od jiných výrobců domácích i zahraničních.

Od roku 1993 WARMPEACE rozšiřuje a inovuje pravidelně svoji nabídku a snaží se vyrovnat zahraničním autoritám v oboru a to jak v kvalitě výrobků, tak ve způsobu práce i ve službách zákazníkům. Snaha o nejlepší kvalitu zboží vedla v té době k orientaci na zahraniční dodavatele materiálu. WARMPEACE se začal profilovat jako výrobce speciálního zboží střední a vyšší kvality.

Od roku 1994 se mezi dodavatele řadila i firma Gore, výrobce populárních materiálů Gore-Tex a Windstopper. Důraz na kvalitu výroby a fakt, že se WARMPEACE zařadil do úzké rodiny zpracovatelů materiálů Gore a později i dodavatelů dalších prověřených a ve světovém outdooru ověřených textilií, umožnily rozšířit oblast jeho působnosti z domácího i na zahraniční trh, jehož je dnes zavedenou součástí.

Roku 1996 se centrum firmy spolu s obchodem přestěhovaly na pražské Vinohrady do Slavíkovy ulice u náměstí Jiřího z Poděbrad, kde dnes sídlí pouze firemní prodejna.

Během historie změnil WARMPEACE dvakrát své logo. Vynutil si to odklon od výhradně péřového programu. Dnes je panáček „varmpísák“ dobře známý mezi vyznavači outdoorových aktivit nejen v Čechách, ale také v přilehlých evropských zemích, ve Skandinávii, v Jižní Korei či v Japonsku. Všude tam má WARMPEACE řadu autorizovaných partnerských prodejen – výhradně speciálních outdoorových a horolezeckých obchodů.

V letech 2001 –2003 zaznamenala firma WARMPEACE několik významných kroků. Z původní živnostenské firmy se stala právnickou osobou a objem produkce jejích výrobků překonal možnosti vlastní továrny.

Proto od léta 2001 pořizuje WARMPEACE své zboží nejen vlastními silami, ale i pomocí subdodavatelské práce, která probíhá v několika specializovaných továrnách v Evropě a v Asii. Kvalita takového systému výroby je garantována stálou přítomností výrobního managementu firmy WARMPEACE u každé probíhající výrobní serie. Továrny, které používáme, disponují nejnovější technikou a ovládají i nejnáročnější technologie.

Léta 2006-07 byla lety revolučních změn. Uplynulá polovina prvního desetiletí proběhla ve znamení růstu, který však znamenal nejen potěšující nárůst objemu zboží a zájmu o ně, ale také související rozšiřování managementu a jeho struktury a také provázanost na struktury další (hlavní dodavatelé, banky apod..). Tento nákladný a stále složitější systém a jeho správa se staly překážkou hladkého běhu firmy a zavedly majitele do situací, ve kterých si nikdy nepřáli být. Původně snadno ovladatelná a pružná živnost se stala jakousi institucí....

V roce 2007 jsme naštěstí přerušili tento trend a otočili firemní kormidlo zpět k malé společnosti, jejíž vedení je v silách jednotlivců a ne teamu.

Na konci roku 2007, by se dali všichni pracovníci firmy Warmpeace téměř spočítat na prstech všech končetin jednoho zdravého člověka. Firma není svázána žádnými nadměrnými náklady ani úmluvami či závazky, které by ji omezovaly ve svobodném rozhodování o svém osudu. Centrum společnosti se přesunulo mimo Prahu, kde na původní adrese zůstala firemní prodejna, kterou se podařilo rozšířit a vylepšit.

Do zimy 07/08 a následných sezon vstupujeme bohatší o nové zkušenosti a zážitky. Původní principy práce se nemění. Nadále stavíme na detailním přístupu a to jak k designu a funkci jednotlivých produktů, tak i k procesu výroby, prodeje a k životu firmy vůbec.

Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Nejprodávanější zboží této značky
WARMPEACE Viking 600

WARMPEACE Viking 600
WARMPEACE Viking 900

WARMPEACE Viking 900
WARMPEACE Viking 300

WARMPEACE Viking 300
WARMPEACE Swan Vest Lady

WARMPEACE Swan Vest Lady
WARMPEACE Yuba Vest Lady - mustard brown L

WARMPEACE Yuba Vest Lady - mustard brown L
WARMPEACE Tacoma Lady - XL, červená

WARMPEACE Tacoma Lady - XL, červená
WARMPEACE Viking 1200

WARMPEACE Viking 1200
WARMPEACE Drake

WARMPEACE Drake
WARMPEACE Extender II

WARMPEACE Extender II
WARMPEACE Flex 3/4 Lady kalhoty XL

WARMPEACE Flex 3/4 Lady kalhoty XL
  Právě u nás nakupuje 4 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2024 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt