POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
SKYLOTEC Dyneema Sling 8mm - 120 cm
SKYLOTEC Dyneema Sling 8mm - 120 cm
339 Kč
244 Kč
Amazonas
logo značky
Země:Německo
Amazonas vyrábí:houpací sítě, campingová a závěsná křesla, šátky na nošení dětí.
Výrobce:AMAZONAS GmbH
Am Kirchenhölzl 15
82166 Gräfelfing
Germany
http://www.amazonas.eu
Dovozce:Jana Pospíšilová
V Pastouškách 835
686 04 Kunovice
tel.+420 776 626 550
tel.+420 605 411 641
info@houpacisite.cz
www.houpacisite.cz
Zobrazit všechno prodávané zboží této značky
Prodáváme veškeré zboží této značky.
Nenajdete-li v naší nabídce žádané zboží, kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme konečnou cenu a termín dodání.

Sportovní katalog Climbing pro rok 2019 Katalog Amazonas - 2019
(61,6 MB)


BRAZILSKÉ HOUPACÍ SÍTĚ
   Dříve se používaly jako postel, a proto jsou také tak široké a pohodlné. Zavěšují se poutky ve výšce hlavy a ve vzdálenosti asi 3 metry, což způsobí vyvěšení sítě do hlubokého oblouku. To umožní, že si můžete lehnout nejen na délku, ale i diagonálně tak, aby záda zůstala rovná. Tato technika ležení je také bezpečnější nehrozí totiž převrácení a vypadnutí ze sítě. Pro ty, kteří si zvykli na klasiku – sítě s tyčemi – je k dispozici také nabídka těchto sítí, které překvapí svou stabilitou. Sítě jsou tkané na ručních stavech a vyznačují se velkou pevností tkaniny.
TYPY SÍTÍ
 • sítě XXL obřích rozměrů s velkou nosností určené pro celou rodinu. Několik typů včetně provedení s tyčemi v pestrobarevných a přírodních provedeních (100% bavlna)
 • sítě XL pro dva dospělé (100% bavlna), pestrobarevné
 • sítě pro jednu osobu vč. provedení s tyčemi, přírodní i pestrobarevné
 • sítě pro turistiku s hmotností od 0,3 kg (100% nylon) a nosností 90 kg, které je možné kombinovat s moskytierami a stanovým přístřeškem
 • sítě z materiálů odolných působení UV-záření a povětrnostním podmínkám
 • sítě pro větší děti ze 100% bavlny s nosností do 40 kg. Možnost volného zavěšení nebo umístění do stojanu
 • kombinace sítě a kolébky pro děti do jednoho roku věku se stojany či bez, vyrobené z přírodních materiálů
 • ZÁVĚSNÁ KŘESLA
     Nabízejí svým uživatelům dostatek pohodlí a prostoru pro vydatnou relaxaci ať už na zahradě či v bytě. Menšími rozměry oproti sitím se mohou stát alternativou tam, kde není pro síť dostatek místa. Z důvodu polohy, která je blíže sezení než ležení, jsou křesla také vhodnější pro osoby s menší pohyblivostí.
  TYPY KŘESEL
 • jednodušší křesla, jejichž tvar je vymezen pouze horní rozpěrnou tyčí a dokáží se tak přizpůsobit tělesným proporcím i poloze sedícího. Několik provedení ze 100% bavlny nebo materiálů odolných působení UV-záření a povětrnostním podmínkám. Tato křesla je možné doplnit podnožkou.
 • luxusnější provedení křesel s několika rozpěrnými tyčemi, podhlavníkem a podnožkou, která překvapí pohodlím, stabilitou a odolností
 • dětská křesla, která jsou zmenšenými kopiemi křesel pro dospělé a lépe tak odpovídají požadavkům dětí
 • PŘÍSLUŠENSTVÍ
     Ke všem typům sítí a křesel jsou na výběr různé typy prvků pro zavěšení od lan, přes háky až po pružiny. V mnoha případech se uplatňují také speciální stojany pro zavěšení sítí a křesel, které Vás jistě překvapí svou promyšlenou konstrukcí. Stojany lze používat v exterieru i interieru. Všechny typy stojanů lze pro snazší uskladnění rozložit.
  DOPLŇKY
     Svůj odpočinek jěště můžete zhodnotit, pokud se rozhodnete pro některé z následujících doplňků: polštářky v barvě sítě či křesla, deky, piknikové deky, moskytiery, atd.
  ŠÁTKY NA NOŠENÍ DĚTÍ
     V našich zeměpisných šířkách se může zdát, že jsou něčím novým, ovšem není tomu tak. Již po staletí jsou používány pro nošení dětí např. v Latinské Americe nebo Indii. Nabízejí různé možnosti úvazů a tím vytvoření různých poloh pro nošení dítěte. I šátky se ale zdokonalují, a tak je možné vybrat i takové typy, které se upevňuji přezkami a nikoli vázaním uzlů, což celý proces přípravy zjednodušuje a urychluje. Nošení dětí tímto způsobem přínáší hned několik výhod jak pro maminku (nebo i tatínka) tak pro dětátko, např. jsou pro oba pohodlné a bezpečné, v šátku je dítě přímo na těle své matky, cítí její teplo, vůni, slyší její hlas, dech i tlukot jejího srdce a tím se cítí bezpečně. Dítě je přirozeně kolébáno pohyby matky tak , jako tomu bylo před jeho narozením a matka s ním komunikuje mnohem více, než když leží v kočárku. Tím se tvoří pevné pouto mezi matkou a dítětem. Nošené děti bývají sebevědomější a otevřenější, nemívají problémy s komunikací a jsou vyrovnanější. Šátky jsou vyráběny výhradně z nezávadných přírodních materiálů. Nošení dětí tímto způsobem nikterak negativně neovlivňuje zdravý vývoj dítěte a je důkladně proveřeno mnoha staletími, kdy jej využívali naši předkové. Lze je použít od narození až do doby dokud dítě unesete.
  ÚDRŽBA
     Houpací sítě, závěsná křesla a dětské produkty pereme na 30°C v ruce. Po praní stejně jako po dešti látkové i dřevěné části důkladně vysušte. Výrobky skladujte v suchém prostředí, aby neplesnivěly. Konkrétní pokyny jsou uvedeny u jednotlivých výrobků.
  VÝROBNÍ PROCES HOUPACÍCH SÍTÍ A ZÁVĚSNÝCH KŘESEL
     Ručně tkané vyztužení u sítí i křesel. Extra silná lana, aby je nic nemohlo roztrhat. Obzvláště stabilní přišití v místě přechodu na zavěšení, neboť tento je nejcitlivějším místem. Vysoký počet vláken a síla tkalcovského stavu určují tloušťku sítě a tím i její stabilitu. Vynakládáme mnoho prostředků na výběr správných bavlněných vláken a na laboratorní testy: garantujeme nezávadné barvy. Ručně zpracované posílení poutek proti prodření.
  Nákupní košík
  ..prázdný
  Zákazník
  Přihlásit
  Registrovat
  Nejprodávanější zboží této značky
  AMAZONAS Power hook

  AMAZONAS Power hook
  AMAZONAS Jungle Tent PRO

  AMAZONAS Jungle Tent PRO
  AMAZONAS Palotina

  AMAZONAS Palotina
  AMAZONAS Colombiana limona

  AMAZONAS Colombiana limona
  AMAZONAS Travel set pink

  AMAZONAS Travel set pink
    Právě u nás nakupuje 20 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2024 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt