POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
SINGING ROCK Serac
SINGING ROCK Serac
1395 Kč
PETZL Nomic
zvětšit obrázek
PETZL Nomic
Nejnovější model (4.generace). Stanoví standard pro lezení ledu. Je dokonale vyvážený, vybavený závažím a nabízí výjimečný švih. Nové hroty PUR'ICE zajišťují účinné zaseknutí v jakémkoli typu ledu. Tvar cepínu a dvojitá rukojeť umožňuje více režimů uchopení a stabilní výměnu rukou. Uchopení je pohodlné díky ergonomické rukojeti a nastavitelné opěrce ruky GRIPREST. Díky minimalistickému kladívku je hlava chráněna a umožňuje uživateli zatloukání skob. Cepín je plně stavebnicový a lze ho přizpůsobit terénu.

Účinné zaseknutí v jakémkoli typu ledu: dokonalý tvar a vyvážení cepínu poskytují výjimečný švih, díky zakřivení pod hlavou je možné používat cepín k hákování, hrot PUR'ICE se zužuje ke špičce (3 mm) a nabízí vynikající průchod v jakémkoliv druhu ledu, včetně těch nejtvrdších. Na horní straně je zoubkovaný, aby mohl nabídnout stabilní oporu při použití obráceně směrem dolů, setrvačnost a kvalita švihu jsou optimalizovány závažími MASSELOTTE.

Pohodlná rukojeť, určená pro technické lezení v ledu: několik způsobů uchopení a stabilní výměna rukou díky dvojité rukojeti (nižší a vyšší), spodní rukojeť je posunutá mimo osu, aby se chránila ruka před kontaktem s ledem, a aby bylo zajištěno větší pohodlí při zavěšení, horní rukojeť je tvarovaná vyrobená ze dvou materiálů, které nabízí vynikající přilnavost a izolaci proti chladu, násada tvarovaná technologií hydroform poskytuje optimální uchopení uprostřed.

Stavebnicová konstrukce: plně stavebnicová konstrukce hlavy umožňuje nastavení technických prvků cepínu, kompatibilní s příslušenstvím Petzl: hroty ICE, DRY, PUR'DRY, lopatka a kladívko PANNE, MARTEAU, dodává se s mini kladívkem MINI MARTEAU, které chrání hlavu a umožňuje doklepávání skob, bez příslušenství je cepín lehčí pro drytooling (pouze 500 g), opěrka GRIPREST NOMIC je otočná a nastavitelná do tří poloh, přizpůsobí se všem typům dlaně, a to i při nošení rukavic - spodní část má hrot z nerezové oceli, který zlepšuje oporu při použití v režimu piolet-canne, připojovací otvor je kompatibilní s elastickými popruhy V-LINK proti ztrátě. Certifikace: CE, UIAA.

V ceně: hrot Pur'Ice, závaží Masselotte (2 kusy), kladívko (Mini Marteau), opěrka Griprest Nomic.

Hmotnost:585 g
Hrot:T (1)
Násada:T (2)
Délka:50 cm
Barva:(viz foto)
Termín dodání:Obvykle 3-5 pracovních dnů
Záruka:3 roky
Doporučená cena:6988 Kč
Naše cena:6299 Kč (včetně DPH)

Zakoupením tohoto zboží získáte kredit ve výši 314.
Tento kredit můžete použít při dalším nákupu.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Další informace
PETZL
infoinfo o značce PETZL
infoDalší produkty
Zákazníci k tomuto produktu koupili také:
PETZL William Ball-Lock
PETZL William Ball-Lock
PETZL Lim Ice
PETZL Lim Ice
SINGING ROCK Magnum tekuté v tubě
SINGING ROCK Magnum tekuté v tubě
CLIMBING TECHNOLOGY RollNlock
CLIMBING TECHNOLOGY RollNlock
PETZL Partner
PETZL Partner
CAMP Oval steel srew
CAMP Oval steel srew
Výprodej, akce
ASOLO Finder GV - 7 UK
ASOLO Finder GV - 7 UK
4390 Kč
3090 Kč
  Právě u nás nakupuje 25 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2021 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt