POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
SKYLOTEC Dyneema Sling 8mm - 120 cm
SKYLOTEC Dyneema Sling 8mm - 120 cm
339 Kč
244 Kč
PETZL Nomic
zvětšit obrázek
PETZL Nomic
Nejnovější model (4.generace). Stanoví standard pro lezení ledu. Je dokonale vyvážený, vybavený závažím a nabízí výjimečný švih. Nové hroty PUR'ICE zajišťují účinné zaseknutí v jakémkoli typu ledu. Tvar cepínu a dvojitá rukojeť umožňuje více režimů uchopení a stabilní výměnu rukou. Uchopení je pohodlné díky ergonomické rukojeti a nastavitelné opěrce ruky GRIPREST. Díky minimalistickému kladívku je hlava chráněna a umožňuje uživateli zatloukání skob. Cepín je plně stavebnicový a lze ho přizpůsobit terénu.

Účinné zaseknutí v jakémkoli typu ledu: dokonalý tvar a vyvážení cepínu poskytují výjimečný švih, díky zakřivení pod hlavou je možné používat cepín k hákování, hrot PUR'ICE se zužuje ke špičce (3 mm) a nabízí vynikající průchod v jakémkoliv druhu ledu, včetně těch nejtvrdších. Na horní straně je zoubkovaný, aby mohl nabídnout stabilní oporu při použití obráceně směrem dolů, setrvačnost a kvalita švihu jsou optimalizovány závažími MASSELOTTE.

Pohodlná rukojeť, určená pro technické lezení v ledu: několik způsobů uchopení a stabilní výměna rukou díky dvojité rukojeti (nižší a vyšší), spodní rukojeť je posunutá mimo osu, aby se chránila ruka před kontaktem s ledem, a aby bylo zajištěno větší pohodlí při zavěšení, horní rukojeť je tvarovaná vyrobená ze dvou materiálů, které nabízí vynikající přilnavost a izolaci proti chladu, násada tvarovaná technologií hydroform poskytuje optimální uchopení uprostřed.

Stavebnicová konstrukce: plně stavebnicová konstrukce hlavy umožňuje nastavení technických prvků cepínu, kompatibilní s příslušenstvím Petzl: hroty ICE, DRY, PUR'DRY, lopatka a kladívko PANNE, MARTEAU, dodává se s mini kladívkem MINI MARTEAU, které chrání hlavu a umožňuje doklepávání skob, bez příslušenství je cepín lehčí pro drytooling (pouze 500 g), opěrka GRIPREST NOMIC je otočná a nastavitelná do tří poloh, přizpůsobí se všem typům dlaně, a to i při nošení rukavic - spodní část má hrot z nerezové oceli, který zlepšuje oporu při použití v režimu piolet-canne, připojovací otvor je kompatibilní s elastickými popruhy V-LINK proti ztrátě. Certifikace: CE, UIAA.

V ceně: hrot Pur'Ice, závaží Masselotte (2 kusy), kladívko (Mini Marteau), opěrka Griprest Nomic.

Hmotnost:585 g
Hrot:T (1)
Násada:T (2)
Délka:50 cm
Barva:(viz foto)
Termín dodání:Obvykle 3-5 pracovních dnů
Záruka:3 roky
Doporučená cena:7554 Kč
Naše cena:6299 Kč (včetně DPH)

Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Další informace
PETZL
infoinfo o značce PETZL
infoDalší produkty
Zákazníci k tomuto produktu koupili také:
TENDON Static 10,5 barevné
TENDON Static 10,5 barevné
BEAL Booster 9,7 Unicore Dry Cover
BEAL Booster 9,7 Unicore Dry Cover
PETZL Meteor
PETZL Meteor
BEAL Cobra 8,6 UNICORE Golden Dry 60m
BEAL Cobra 8,6 UNICORE Golden Dry 60m
SINGING ROCK HMS Bora
SINGING ROCK HMS Bora
PETZL Ange Finesse SS
PETZL Ange Finesse SS
Výprodej, akce
SINGING ROCK Hero 9,6 - 70m
SINGING ROCK Hero 9,6 - 70m
5110 Kč
3580 Kč
  Právě u nás nakupuje 366 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2024 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt