POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
TENDON Master 9,4 - 39m, červené
TENDON Master 9,4 - 39m, červené
2450 Kč
1950 Kč
SINGING ROCK Flash Access
zvětšit obrázek
SINGING ROCK Flash Access
Pohodlná ochranná přilba pro výškové a záchranné práce s důrazem na ochranu proti padajícím předmětům a ochranu proti úrazu elektrickým napětím.

Velmi odolná konstrukce z ABS/PC materiálu bez vnitřní polystyrenové výstelky poskytuje skvělé odvětrání a pohodlí pro uživatele. Plně nastavitelná nosná výška v kombinaci s možností nastavit délku postranních popruhů zaručuje možnost dokonalého seřízení a kompatibility s chrániči sluchu. Odolné, rychle a snadno ovladatelné kolečko k nastavení velikosti v rozmezí 53–63 cm. Vnitřní polstrování a nosné popruhy jsou plně odnímatelné a lze jej prát ručně nebo v pračce při 30° C. Přilbu lze bezpečně používat při teplotách v rozmezí od -30 do +50° C. Čtyři robustní klipy pro upevnění jakékoliv čelové svítilny dostupné na trhu. Univerzální euro slot 30 mm je kompatibilní s většinou štítů a ochranných sluchátek dostupných na trhu. Certifikováno s chrániči sluchu Hellberg. Pevný podbradní pásek, který vydrží zatížení min. 50 daN (cca. 50 kg), snižuje riziko ztráty přilby v případě pádu. Nejvhodnější pro výškové práce, kde v případě pádu pracovníka je riziko ztráty přilby vyšší než riziko škrcení. Kombinuje požadavky norem EN 397 a EN 12492. Splňuje nepovinné požadavky EN 397 na použití při nízkých teplotách (-30 °C), boční deformaci a ochranu proti úrazu nahodilým elektrickým napětím (440 V a.c.). Splňuje požadavky na ochranu proti bočním nárazům dle EN 12492. Součástí balení jsou reflexní nálepky. Označení unikátním sériovým číslem. Dostupná ve dvou barevných variantách. Certifikace: CE 1015, EN 397, EN 12492.

Hmotnost:455 g
Velikost:obvod hlavy 53 - 63 cm
Materiál:ABS, PC
Barvy:červená, jasně žlutá (viz foto)
Termín dodání:Obvykle 3-5 pracovních dnů
Záruka:3 roky
Doporučená cena:1740 Kč
Naše cena:1399 Kč (včetně DPH)

barva:
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Další informace
SINGING ROCK
infoinfo o značce SINGING ROCK
infoDalší produkty
Výprodej, akce
THERM-A-REST ProLite Apex Large
THERM-A-REST ProLite Apex Large
5654 Kč
3990 Kč
  Právě u nás nakupuje 14 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2023 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt