POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
ROCK EMPIRE Chalk Bag Spiral
ROCK EMPIRE Chalk Bag Spiral
450 Kč
330 Kč
SINGING ROCK Flash Access
zvětšit obrázek
SINGING ROCK Flash Access
Pohodlná ochranná přilba pro výškové a záchranné práce s důrazem na ochranu proti padajícím předmětům a ochranu proti úrazu elektrickým napětím.

Velmi odolná konstrukce z ABS/PC materiálu bez vnitřní polystyrenové výstelky poskytuje skvělé odvětrání a pohodlí pro uživatele. Plně nastavitelná nosná výška v kombinaci s možností nastavit délku postranních popruhů zaručuje možnost dokonalého seřízení a kompatibility s chrániči sluchu. Odolné, rychle a snadno ovladatelné kolečko k nastavení velikosti v rozmezí 53–63 cm. Vnitřní polstrování a nosné popruhy jsou plně odnímatelné a lze jej prát ručně nebo v pračce při 30° C. Přilbu lze bezpečně používat při teplotách v rozmezí od -30 do +50° C. Čtyři robustní klipy pro upevnění jakékoliv čelové svítilny dostupné na trhu. Univerzální euro slot 30 mm je kompatibilní s většinou štítů a ochranných sluchátek dostupných na trhu. Certifikováno s chrániči sluchu Hellberg. Pevný podbradní pásek, který vydrží zatížení min. 50 daN (cca. 50 kg), snižuje riziko ztráty přilby v případě pádu. Nejvhodnější pro výškové práce, kde v případě pádu pracovníka je riziko ztráty přilby vyšší než riziko škrcení. Kombinuje požadavky norem EN 397 a EN 12492. Splňuje nepovinné požadavky EN 397 na použití při nízkých teplotách (-30 °C), boční deformaci a ochranu proti úrazu nahodilým elektrickým napětím (440 V a.c.). Splňuje požadavky na ochranu proti bočním nárazům dle EN 12492. Součástí balení jsou reflexní nálepky. Označení unikátním sériovým číslem. Dostupná ve dvou barevných variantách. Certifikace: CE 1015, EN 397, EN 12492.

Hmotnost:455 g
Velikost:obvod hlavy 53 - 63 cm
Materiál:ABS, PC
Barvy:červená, jasně žlutá (viz foto)
Termín dodání:Obvykle 3-5 pracovních dnů
Záruka:3 roky
Doporučená cena:1740 Kč
Naše cena:1399 Kč (včetně DPH)

barva:
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Další informace
SINGING ROCK
infoinfo o značce SINGING ROCK
infoDalší produkty
Výprodej, akce
TENDON Canyon Wet 10 - 40m
TENDON Canyon Wet 10 - 40m
1890 Kč
1499 Kč
  Právě u nás nakupuje 19 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2022 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt