POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
SINGING ROCK Mini Pear
SINGING ROCK Mini Pear
65 Kč
SINGING ROCK Antishock I
zvětšit obrázek
SINGING ROCK Antishock I
Celotělový polohovací a zachycovací postroj s plastovou ochranou kovových prvků určený pro práci výškách v prostředích s rizikem elektrického výboje a výbuchu. Uplatnění najde především v armádě, energetice a petrochemickém a těžebním průmyslu.

Všechny kovové komponenty jsou opatřeny plastovým povlakem s odolností proti průrazu 10 kV. Double spona splňuje nejpřísnější americké normy (ANSI, NFPA) s nulovým prokluzem popruhu ve sponě a minimální pevností 17,8 kN. Konstrukce spony zajišťuje dlouholetou životnost a funkčnost (povolování a dotahovaní funguje i při velice špinavém a tvrdém popruhu). Přední a zadní zachycovací bod v souladu s EN 361 splňuje nejpřísnější americké normy (ANSI, NFPA), označen dodatečným štítkem „A“. Dva postranní body pro polohování dle EN 358. Přední spodní bod pro připojení slaňovacích pomůcek nebo polohování (EN 813, EN 358).

Chytré a rychlé řešení připevnění hrudního blokantu CAM CLEAN s použitím dodatečné mailony. Otvor pro vložení mailony pro upnutí prsního blokantu (doporučena mailona velká D nebo velká Delta dle EN 362). 2 velká poutka na materiál s nosností 5 kg. Dodatečná poutka na bederním pásu s nosností 5 kg pro lepší organizaci materiálu. Těžší předměty do 35 kg lze zavěsit do pevnostního popruhu na bederním pásu. Připojovací ramenní body pro záchranu z úzkých prostorů (EN 1497). Identifikační a metodický štítek pro jednodušší rozeznání postroje. Certifikace: CE 1019, EN 358, EN 361, EN 813, EN 1497, ANSI Z359.1, NFPA Class III.

Hmotnost:2100 g
Velikosti:S, M-L, XL (viz foto)
Barva:černo-žlutá (viz foto)
Termín dodání:Obvykle 3-5 pracovních dnů
Záruka:3 roky
Doporučená cena:5750 Kč
Naše cena:5175 Kč (včetně DPH)

velikost:
Zakoupením tohoto zboží získáte kredit ve výši 259.
Tento kredit můžete použít při dalším nákupu.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Další informace
SINGING ROCK
infoinfo o značce SINGING ROCK
infoDalší produkty
Výprodej, akce
TENDON Ambition 10,5 - 39m, červené
TENDON Ambition 10,5 - 39m, červené
2500 Kč
1630 Kč
  Právě u nás nakupuje 20 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2020 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt