POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
OCUN Captur
OCUN Captur
1750 Kč
SINGING ROCK Roof Master
zvětšit obrázek
SINGING ROCK Roof Master
Odlehčený plně nastavitelný celotělový pracovní postroj, který je nejvhodnější pro práci na šikmých plochách a střechách. Jedinečný MOTION SYSTEM zaručuje svobodu a volnost pohybu uživatele, aniž by byl omezován pracovním lanem nebo zachycovacím systémem. Ideální pro práci ve výškách, kde je důležité přesné polohování a volný pohyb.

MOTION SYSTEM je tvořen na přední straně postroje černým duralovým kroužkem EN 813, který flexibilně spojuje bederní polohovací 3D pás, nohavičky a hrudní popruh navazující na polstrovaná ramena. Na zadní straně postroje je vořen černým duralovým kroužkem, který funguje jako flexibilní spojení zádového popruhu a zadní části bederního pásu. Zadní duralový kroužek je vybaven šedým textilním okem na těžší pracovní nářadí s nosností 100 kg. Při zachycení pádu do zadního červeného textilního bodu EN 361, MOTION SYSTEM efektivně rozloží sílu na jednotlivé části těla. Přední bod pro zachycení pádu EN 361 v podobě přehledného červeného duralového D oka je umístěný níže než je zvykem a plně využívá výhody přední části MOTION SYSTEMU. MOTION SYSTEM umožňuje použít tento bod i pro pracovní polohování aniž by omezil uživatele v pohybu - uživatel tak může bez problému pracovat, zatímco pro případný pád je bezpečně připojen k zachycovacímu připojovacímu bodu. Červené D oko lze použít i jako EN 813, jelikož funguje jako prodloužení celého pohyblivého mostu. Snadné nastavení v pase a pohodlné oblékání postroje je zaručeno dvěma pracovními sponami (STANDARD na pravé straně a SPEED na levé straně). Boční textilní oka pro pracovní polohování EN 358 jsou zvýrazněna červeným šitím, určena jsou maximálně pro dvě spojky. Bederní 3D pás je vybaven pogumovanou pevnostní textilií s množstvím přípojných otvorů, do kterých lze provléknout pomocnou šňůru a tím vytvořit libovolná poutka nebo připojit pomocné karabinky pro pracovní kapsář (nosnost každého otvoru je max. 10 kg). Pás je opatřen i dvěma standardními textilními poutky o pevnosti 5 kg. Prstencové nohavičky jsou odlehčeny a přesto velmi komfortní, jejich velikost lze lehce nastavit pomocí ocelových spon, s polohovacím pásem jsou vzadu spojeny elastickým popruhem. Neoprenová kapsa na pravé nohavičce na drobné předměty. Reflexní potisk na bederním pásu zvyšuje viditelnost postroje. Identifikační štítek v zadní části ramenních popruhů. Certifikace: CE 1019 EN 358 EN 361 EN 813.

Hmotnost:1570 g
Velikosti:S, M-L, XL (viz foto)
Barva:černá (viz foto)
Termín dodání:Obvykle 3-5 pracovních dnů
Záruka:3 roky
Doporučená cena:3920 Kč
Naše cena:3299 Kč (včetně DPH)

velikost:
Zakoupením tohoto zboží získáte kredit ve výši 33.
Tento kredit můžete použít při dalším nákupu.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
Další informace
SINGING ROCK
infoinfo o značce SINGING ROCK
infoDalší produkty
Výprodej, akce
CRAFT Essential Warm rolák 1906584 výprodej
CRAFT Essential Warm rolák 1906584 výprodej
790 Kč
495 Kč
  Právě u nás nakupuje 25 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2020 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt