POPINA   E-shop Prodávané značky Slevy Kontakt
Přehled zboží
 Batohy
 Boty
 Spaní
Výprodej, akce
Podrobné hledání
Informace
Poštovné a doprava
Záruka
Pojištění ALPENVEREIN
tovar na Slovensko - bližšie informácie Tovar posielame
 aj na Slovensko

Množstevní slevy
Kontaktujte nás
e-mail POPINA
Novinky
HIGH POINT Coral Lady Pants
HIGH POINT Coral Lady Pants
3750 Kč
Dmm
logo značky
Země:Anglie
Dmm vyrábí:horolezecké potřeby, pracovní vybavení, karabiny, helmy, cepíny, mačky, expresky, blokanty, kladky, záchranářské a ocelové háky
Výrobce:DMM International Ltd
Y Glyn Llanberis
Gwynedd
LL55 4EL
Wales
UK
www.dmmwales.com
Dovozce:SunSport, s.r.o.
Lužánecká 4b
Brno 602 00
Tel.: 00420 541 248 595
www.sunsport.cz
Prodáváme veškeré zboží této značky.
Nenajdete-li v naší nabídce žádané zboží, kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme konečnou cenu a termín dodání.

Climb now, work later...
Vývoj výrobků DMM jde mílovými kroky vpřed. Snahou této přední waleské firmy je vyrábět technicky co nejpokrokovější a designově co nejdokonalejší výzbroj. Díky této motivaci je DMM držitelem několika prvenství a tvůrcem mnoha zlomů ve vývoji horolezeckého vybavení. Z nedávné minulosti jmenujme např. Mambu - první expresku svého typu, Predátora - první plně tvarovaný cepín nebo Terminátory - první plně asymetrické mačky.

Byla by škoda zapomenout na Wirelock - první a dlouhou dobu jediná keylock karabina na trhu. Za zmínku stojí také Revolver - jedinečnou kladkovou karabinu.

Na jaře roku 2005 jsme se mohli opět přesvědčit o kvalitách této welské firmy, na trhu se totiž objevili Shield, Spectre, Sentinel a Zodiac. Design je unikátní. Tyto oku lahodící kousky jsou navíc lehké a velmi dobře se s nimi pracuje.

V nejbližší době by měli být dostupné (zatím) poslední novinky cepín Anarchist a Rebel. Cepíny jsou kované z rozžhavené suroviny, pevnost a funkčnost je zaručena. Design ve stylu DMM je samozřejmostí.

Výrobky DMM využívá i NASA pro zabezpečení svých astronautů ve vesmíru. Přesvědčete se i Vy o jedinečnosti těchto patentů!

3 sigma test
DMM používá zásadně metodu 3sigma, což je osvědčená statistická metoda. Díky tomu určuje s maximálně vysokým stupněm přesnosti zlomové zatížení různých výrobků. Stupně jsou specifikovány v kN, což je nejvíce relevantní jednotka pro měření horolezeckého vybavení. V čem spočívá? 6 karabin z 500 je úplně zničeno při pevnostních zkouškách. Tyto testy probíhají souběžně s výrobou na náhodně vybraných vzorcích. Je tím prakticky vyloučena možnost poklesu kvality výroby.
Nákupní košík
..prázdný
Zákazník
Přihlásit
Registrovat
  Právě u nás nakupuje 23 zákazníků  | Partneři © POPINA 2003-2019 Akce  |  Novinky  |  Mapa stránek  |  Ceník  |  Kontakt